Відбудеться громадське обговорення щодо присвоєння КПСМНЗ музичній школі №4 Житомирської міської ради імені Лесі Українки

Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових, назв і дат історичних подій» (№ 4865–VI від 24.05.2012) передбачено процедуру присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій. Згідно ст.6 вказаного Закону необхідно подати узагальнені зауваження і пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення. Постановою Кабінету Міністрів України №989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності,  які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затверджено порядок проведення громадського обговорення.  У зв’язку з цим, подаємо відповідну інформацію на сайті.

 

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради.

Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі: Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка).

Обґрунтування пропозиції: Леся Українка (справжнє ім’я – Лариса Петрівна Косач (1871-1913) – видатна  українська письменниця, перекладачка, культурна діячка. Її життя нерозривно пов’язано з Житомирщиною. Леся Українка народилася в місті Новограді-Волинському 25 лютого 1871 року.

Писала у жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Також працювала в ділянці фольклористики (220 народних мелодій записано з її голосу) і брала активну участь в українському національному русі. Входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Й особливе місце в житті Лесі Українки посідала музика, її зв’язки з музичним мистецтвом були постійними й різноманітними.  Поезія й музика у творчості поетеси проходять пліч-о-пліч, увиразнюючи одна одну, надаючи тієї неперевершеної художньої сили її творам.

Житомиряни у пам’ять про видатну поетесу назвали її ім’ям одну з вулиць міста, на якій і знаходиться КПСМНЗ музична школа № 4. За ініціативи колективу закладу у 1997 році на фасаді приміщення школи був встановлений барельєф «Леся Українка» роботи житомирського скульптора, Народного художника України – В.І. Фещенка.  Педагогічний колектив школи вважає Лесю Українку своєю дорогою землячкою. Ми особливо підкреслюємо її особисті й творчі зв’язки з нашим містом і областю, оскільки це – одні з найсвітліших сторінок нашого краю. З урахуванням вищевказаного було вирішено присвоїти школі ім’я Лесі Українки.

Пропозицію щодо присвоєння КПСМНЗ музичній школі № 4 імені Лесі Українки підтримують:

  • педагогічний колектив КПСМНЗ Музичної школи № 4 Житомирської міської ради (протокол засідання педагогічної ради № 4 від 21.11.2018 р.);
  • батьківський комітет учнів КПСМНЗ музичної школи № 4 Житомирської міської ради;
  • начальник управління   культури   Житомирської   міської   ради  Н.І. Рябенко;
  • завідуюча Новоград-Волинським літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки О.В. Римська;
  • благодійний фонд “Сім’я”.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: педагогічний колектив КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради. (витяг з протоколу № 4 від 21.11.2018 р.).

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників:

Упродовж 60 днів, починаючи з 05.12.2018 р., усі бажаючі можуть подати свої пропозиції та зауваження із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, за адресою закладу КПСМНЗ музична школа № 4 Житомирської міської ради. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Форма громадського обговорення: громадські слухання у вигляді круглого столу.

Дата та час громадського обговорення: 07 лютого 2019 р.

Місце проведення: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 15.

Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): м. Житомир, вул. Лесі Українки, 15, 10003; тел.: (0412) 426155.

Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі протягом 60 днів з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення за адресою: КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 15, тел.: (0412) 42-61-55.

E-mail: muzshkola-4.zt@ukr.net.

Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за яким можна отримати консультації з питань, що внесено на громадське обговорення:  КПСМНЗ музична школа №4 Житомирської міської ради, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 15, тел.: (0412) 42-61-55; е-mail: muzshkola-4.zt@ukr.net.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: директор КПСМНЗ музичної школи № 4 Житомирської міської ради — Глібко Броніслава Леонідівна.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

  • на офіційній сторінці КПСМНЗ музичної школи № 4 Житомирської міської ради у мережі Facebook, доступній за електронним веб-посиланням: https://www.facebook.com/muzshkola4Zhitomir/
  • на сайті управління культури Житомирської міської ради, доступним за електронним веб – посиланням: http://kultura.zt.ua

Узагальнення висловлених в ході громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті: на офіційній сторінці КПСМНЗ музичної школи № 4 Житомирської міської ради у мережі Facebook, доступній за електронним веб-посиланням: https://www.facebook.com/muzshkola4Zhitomir/

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в обговоренні питання щодо присвоєння КПСМНЗ музичній школі №4 Житомирської міської ради імені Лесі Українки.