Деня українського добровольця.

14 березня 2019 року у Житомирі традиційно відбувся урочистий захід до Деня українського добровольця. На майдані імені С.П. Корольова родини загиблих добровольців, представники влади, духовенства, громадськості, ЗМІ разом із творчими колективами міста (колектив КЗ «Палац культури» Житомирської міської ради, Зведений оркестр у складі духового оркестру Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, військового оркестру 95-ї окремої десантн – штурмової бригади та естрадно – духового оркестру « Сурми Полісся», вокальний дует «Забава», хор Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка) вшанували мужність та героїзм, відданість національним інтересам, патріотизм українських добровольців, яким вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію у 2014 році. Учасники урочистого заходу спільно виконали Гімн України, та згадали усіх загиблих українських добровольців.
Нагадаємо, саме 14 березня 2014 року з Майдану незалежності у Києві перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити – саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну
О 17:00 було продовжено захід на вулиці Михайлівській, де житомиряни та гості міста мали змогу відвідати фото-виставку «Суворі будні АТО» та фото-сушку «ФОТО З ПЕРЕДОВОЇ». Також до відзначення приєднались зразковий аматорський фольклорний ансамбль «Джерельце» і представники національної скаутської організації «Пласт».
Нагадуємо, що сьогодні, у рамках відзначення Дня українського добровольця о 18:30 год. в Домі української культури відбудеться презентація виставки картин бійців та тихий благодійний аукціон «Війна та мир очима воїна».
 
Відео за посиланням:
https://www.facebook.com/plastzt/videos/608774762917846/
https://www.facebook.com/miskaradazt/videos/770770629989894/