Сьогодні, 20 серпня, на вулиці Михайлівській у рамках ІV Міжнародного мистецького пленеру “Кращий художник/The best artist” 2020″ зібралися українські та іноземні художники.

Сьогодні, 20 серпня, на вулиці Михайлівській у рамках ІV Міжнародного мистецького пленеру “Кращий художник/The best artist” 2020″ зібралися українські та іноземні художники.

У конкурсі, який з 17 по 27 серпня проходитиме у Вінниці, приймають участь 32 художника з різних куточків України, а також іноземних держав. Особливістю цьогорічного пленеру, який проходить в умовах карантину, є те, що 16 учасників-іноземців долучаться до роботи в онлайн-режимі, тобто працюватимуть поза конкурсом. Але вони отримають 100 % гарантію на участь у пленері наступного 2021-го року.

“Участь у пленері беруть талановиті художники з усього світу. Навіть цього року, попри карантин до когорти українських митців долучаються художники з Китаю, США та Азербайджану. Однак 16 учасників працюватимуть в онлайні. Серед них художники з Киргизстану, Узбекистану, Палестини, Іраку, Йорданії, Білорусі, Словаччини, Грузії, Кореї, Польщі та Болгарії. Це свідчить про те, що наш проєкт стрімко розвивається – збільшується кількість учасників, зростає рівень і майстерність конкурсних робіт. Наше завдання відкривати таланти, давати можливість вчитися, розвиватися і популяризувати свою творчість не лише на всеукраїнському, але й міжнародному рівні”, – підкреслив народний художник України Володимир Козюк.

У рамках візиту митці відвідають Музею космонавтики ім. С.П. Корольова, проведуть оглядову екскурсію на території парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна та відтворять на своїх полотнах кращі краєвиди Житомира. У подальшому роботи митців будуть внесені в каталог та експонуватимуться на міській виставці, братимуть участь у міжнародних виставках.

Також митців привітали музичні та танцювальні колективи міста Житомира.