Експрес-листівка “Вулицями з краю в краї, їде Святий Миколай”

У Житомирі 19 грудня Святий Миколай на святково прикрашеній автівці їздитиме вулицями міста, вітаючи городян з новорічними святами. У кортежі сивобородого – янголи та казкові герої. Лунатимуть віншування, вітання, вірші, веселі новорічні мелодії та пісні, оголошуючи усім, що саме 19 грудня в день Святого Миколая розпочинається цикл Новорічних та Різдвяних свят. 
Таке «дійство на колесах» не залишає байдужими ані дітей, ані дорослих.

Вітальна акція стартує о 16:00 год. біля Дому української культури (вул. Велика Бердичівська, 61/18). За кілька годин експрес-листівка на чолі зі Святим Миколаєм побуває на: Корбутівці (маркет «Люцина») – Мальованці (Взуттєва фабрика) – Малікова (Польський бульвар) – Богунії (готель «Ялинка», Хмільники) – Крошні (Завод «Кромберг») – вул. Київській (ТРЦ «Глобал») – площі Польовій (фонтан «Космонавт») – майдані Смолянському – майдані Соборному та майдані Корольова, де о 19.00 зрештою і засяє головна ялинка міста.

Експрес-листівка — це можливість охопити традиційними вітаннями найбільшу кількість житомирян та нагадати про яскраві та самобутні зимові народні звичаї, в основу яких покладено пробудження добра, надії, любові, непохитної віри у щастя та мир в Україні.