КП “Об’єднана дирекція кінотеатрів”

Директор – Сергійчук Інна Володимирівна, на посаді директора з липня 2015р. В кінотеатрі ім. І.Франка працює з 1999р.

До складу комунального підприємства «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської ради входить три структурних підрозділи: «Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І.Франка», кінотеатр «Жовтень», кінотеатр «Космос». Основним видом діяльності комунального підприємства є демонстрування кінофільмів. Лише структурний підрозділ «Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І.Франка» використовується за призначенням, тобто здійснює кінопоказ.

Структурний підрозділ «Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І.Франка» систематично проводить організаційно-масову роботу з учнями навчальних закладів міста, яка спрямована на  цілісне та різнобічне виховання підростаючого покоління засобами кіномистецтва. Під час проведення виховної роботи використовуються різні форми роботи: кіноклуби, кінолекторії, кінофестивалі, тематичні покази, місячники, декади, демонструються кінофільми виховної тематики по охороні та безпеці життєдіяльності, попередженню дорожньо-транспортних пригод, правилам дорожнього руху, охороні  навколишнього середовища, правам дітей. А також в тісній співпраці проходять бесіди спільно з фахівцями ДСНС України у Житомирській області, працівниками Департаменту патрульної поліції України в Житомирській області, працівниками музею «Природа».

Протягом року «Спеціалізованим дитячим кінотеатром ім. І.Франка»  обслуговується близько 50 тис дітей.

 

Кіноклуби та кінолекторії

 

 1. Кіноклуб «Я – патріот України», спрямований на патріотичне виховання учнів, шанобливе ставлення до українських витоків, традицій, звичаїв та обрядів. Вікова категорія: учні 1-11 класів
 2. Кінолекторій «Росинка» має екологічну, естетичну, краєзнавчу, навчально-виховну спрямованість, в його роботі братимуть участь працівники музею «Природа» з бесідами до 15 хвилин, демонструватимуться тематичні кіножурнали. Кінолекторій може бути запропонований як для початкових класів, так і для середніх.
 3. Кінолекторій «Здоровя дитини – майбутнє родини», направлений на виховання у підростаючого покоління свідомого бережливого ставлення до свого здоров’я. У бесідах братимуть участь працівники Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ». Бесіди будуть супроводжуватись демонструванням кіножурналів. Кінолекторій розрахований на початкові і середні класи.
 4. Кіноклуб «Світлофор», направлений на вивчення і закріплення правил дорожнього руху. Передбачає виступи по розроблених темах працівників Департаменту патрульної поліції України в Житомирській області (шкільний офіцер) та демонстрування тематичних дитячих навчально-пізнавальних кіножурналів. Розрахований на учнів початкових і середніх класів.
 5. Кіноклуб «Небезпека поруч», направлений на вивчення правил техніки безпеки та попередження дитячого травматизму. Передбачає виступи працівників Управління ДСНС України в Житомирській області.
 6. Кінолекторій «Молодь у вирі сучасних спокус та небезпек» соціально-правової, медичної тематики, спрямований на профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі. Тематика кіноклубу розроблена спільно з фахівцями Департаменту патрульної поліції України в Житомирській області та громадської організації «АВЕНІР». Вікова категорія: учні5-11класів.
 1. Кіноклуб «Екранізація класики української літератури: відомі та забуті шедеври»,спрямований на патріотичне виховання підростаючого покоління та несе інформацію про літературну та історичну спадщину України. Вікова категорія: учні 5-11 класів.

Адреса: вул. Михайлівська,10а

Графік роботи: 9.00-18.00

Додаткову інформацію можна отримати  за телефонами:  

 • 47-39-45
 • 47-50-81
 • 098-992-93-02
 • 067-411-17-92

Методист  виховної роботи Степанчук Марія Леонідівна

Електронна адреса: kino-mista@i.ua.

http://frankocinema.zt.ua/

 

Історія дитячого кінотеатру ім. І.Франка

 

Двоповерховий будинок XIX століття, що належав раніше Шльоми та Рухлі Ліфшиців. У грудні 1916 року в своєму дворі у великому флігелі вони відкрили сінематограф «Рім» котрий став п’ятим синематографом в місті. Володіли синематографом вони недовго. У 1920 року його націоналізували і назвали дитячим кінотеатром імені Івана Франка. Це найстаріший із діючих кінотеатрів міста. Спочатку слово «кіно» не в

икористали. У побуті ходив термін «ілюзіон». Цей кінотеатр один із небагатьох (другий), вцілілий в Житомирі в роки другої світової війни. Історична довідка А.І. Магаза.

Сьогодні кінотеатр обладнаний сучасною системою цифрового кінопоказу NEC NC1200C. Дана система кінопоказу має надзвичайно високу яскравість зображення (9000 люменів) і дає можливість демонструвати найсучасніші кінофільми в форматі DСP, які виходять в прокат на території України. Точне та яскраве зображення, розмір екрану(9мХ4м), звукові спецефекти та зручні м’які крісла створюють в кінозалі атмосферу «присутності» і комфорту.

Кінотеатр ім І.Франка має особливий статут – спеціалізованого дитячого кінотеатру, тому в репертуарі кінотеатру завжди передбачено фільми для маленьких глядачів, крім того існує система знижок для колективних замовлень.

Також в кінотеатрі відкрито нове осучаснене кінотеатральне кафе, де можна придбати вже звичні для відвідувачів кінотеатрів попкорн, безалкогольні напої та різні смаколики.

 

 

Структура КП “Об’єднана дирекція кінотеатрів міста” Житомирської міської ради Статут КП “Об’єднана дирекція кінотеатрів міста” Житомирської міської ради