КПСМНЗ Музична школа №3

    Відділи музичної школи №3:

 • спеціальне фортепіано;
 • народні інструменти (баян, акордеон, гітара, домра);
 • оркестрово-струнний ( скрипка, сопілка, флейта, кларнет, труба, валторна, тромбон, саксофон, ударні інструменти);
 • вокальний (академічний, народний, естрадний спів);
 • теоретичних дисциплін (сольфеджіо, музична література).

В школі сформувався високопрофесійний педагогічний колектив, навчально-виховний процес здійснюють 45 викладачів.

Контингент учнів – 350 дітей.

На навчання в школу приймаються діти від 6 до 14 років.

Створено і працюють 19 творчих колективів: 2 хори, ансамбль скрипалів, 3 вокальні ансамблі, 1 оркестр та 4 ансамблі народних інструментів, 4 фортепіанні ансамблі, камерний ансамбль, ансамбль сопілкарів, 2 інструментальні колективи, які активно ведуть концертну діяльність, беруть участь у концертах, фестивалях, творчих звітах школи загальноміських культурно-масових заходах.

Творчі колективи та учні школи постійно беруть участь у конкурсах, фестивалях, олімпіадах, де виборюють призові місця.

Педагогічний колектив школи проводить значну естетично-виховну роботу,  музично-пропагандистську та профорієнтаційну роботу серед жителів міста східного мікрорайону, у загальноосвітніх школах та дитячих садках. 

У приміщенні обласної філармонії щороку у квітні місяці проводиться звітний концерт учнів та викладачів школи перед громадськістю міста.

Розмір батьківської плати (за місяць):

 • гітара, сольний спів – 110 грн.;
 • фортепіано – 100 грн.;
 • струнно-смичкові інструменти – 80 грн.;
 • духові, ударні інструменти – 70 грн.;
 • баян, акордеон, домра – 60 грн.

Про навчальний заклад

Місто Житомир належить до найдавніших історичних і культурних міст нашої держави. Старовинний Житомир пишається іменами таких видатних діячів культури, як Борис Тен, Олександр Довженко, Олег Ольжич, Борис Лятошинський, Михайло Скорульський, Віктор Косенко, Зоя Гайдай, Святослав Ріхтер. 

В мальовничому мікрорайоні Смолянка міста Житомира наказом управління культури облвиконкому від 08 серпня 1973 року за № 90 була створена Житомирська дитяча музична школа № 3 – в даний час комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад  музична школа № 3 Житомирської міської ради. 

З перших років  роботи школа стала важливим культурним осередком, центром культурного просвітництва, виховання та навчання дітей, творчої молоді мікрорайону.

За час існування музичну школу № 3 закінчили близько 1500 учнів, Майже третина з них стали професійними музикантами, педагогами, виконавцями, працюють у різних навчальних закладах країни та за її межами, ведуть активну музично-просвітницьку та концертну діяльність.

Сьогодні в школі налічується 350 учнів, які навчаються грі на 11 інструментах. В школі сформувався високопрофесійний педагогічний колектив.

Навчально-виховний процес здійснюють 45 викладачів 8 з яких є випускниками музичної школи №3.

Викладачі об’єднуються у предметно-циклові відділи відповідно до фаху:

 • спеціальне фортепіано;
 • народні інструменти (баян, акордеон, гітара, домра);
 • оркестрово-струнні ( скрипка, флейта, кларнет, труба, валторна, тромбон, саксофон, ударні інструменти);
 • сольний спів;
 • теоретичні дисципліни.

Творчі колективи

В школі працюють 19 творчих колективів: 2 хори, ансамбль скрипалів, 3 вокальні ансамблі, 1 оркестр та 4 ансамблі народних інструментів, 4 фортепіанні ансамблі, камерний ансамбль, ансамбль сопілкарів, 2 інструментальні колективи, які активно ведуть концертну діяльність, беруть участь у концертах, фестивалях, творчих звітах школи загальноміських культурно-масових заходах.

Гордістю школи є оркестр народних інструментів. Більше двадцяти років колективом керує провідний викладач школи Травкін Валерій Михайлович. Репертуар оркестру та його виконання свідчать про високий технічний рівень та професіоналізм.

Педагогічний колектив школи проводить значну естетично-виховну роботу,  музично-пропагандистську та профорієнтаційну роботу серед жителів міста східного мікрорайону, у загальноосвітніх школах та дитячих садках. 

Хори молодших та старших класів є постійними учасниками фестивалів хорової музики.  Колективи  і окремі виконавці школи беруть участь  у заходах, які проводить міське управління культури.

У приміщенні обласної філармонії щороку у квітні місяці проводиться звітний концерт учнів та викладачів школи перед громадськістю міста.

 

Структура музичної школи №3

Керівний склад музичної школи №3

 

Адреса: 10002 м. Житомир вул. В. Бердичівська, 122

Електронна адреса: kpsmnz@ukr.net

Графік роботи школи: Понеділок – субота з 08.00 до 20.00 год.

Неділя – вихідний день.

Статут музичної школи №3