КПСМНЗ Музична школа №4 імені Лесі Українки

Житомирська музична школа № 4 – комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, в якому діти здобувають початкову позашкільну освіту. Навчально-виховний процес побудований згідно державних програм. По закінченню навчання учні отримують свідоцтво відповідного зразка.

Броніслава Леонідівна Глібко – Директор

З 1994 року колектив школи очолює відмінник культури – Броніслава Леонідівна Глібко.

На фасаді центрального будинку школи встановлено меморіальну дошку на честь співучої музи українського народу – Лесі Українки.

Щорічно учні школи беруть активну участь у Міжнародних, Всеукраїнський, регіональних, обласних конкурсах, фестивалях та стають лауреатами і дипломантами.

В музичній школі № 4 успішно працюють учнівські та викладацькі творчі      колективи, які  беруть активну участь у різноманітних заходах міста, проводять шефські концерти у дитячих дошкільних закладах та загальноосвітніх школах.

Навчально-виховний процес забезпечують 47 викладачів-професіоналів,      високий кваліфікаційний рівень яких підтверджується атестаційною комісією.

Для творчих занять в школі створено умови: школа знаходиться в двох приміщеннях, в яких загальна  кількість спеціалізованих аудиторій складає 28, а        також концертна зала в центральному приміщенні школи. Школа забезпечена необхідними інструментами: рояль, фортепіано, баяни, акордеони, скрипки, гітари, духові та ударні музичні інструменти. Для забезпечення навчально-виховного процесу школа має спеціалізовану бібліотеку.

Навчання проводиться за сучасними програмами та методиками. Найбільш обдарованих учнів школа готує до вибору професії в галузі культури та мистецтва.

Контингент учнів формується з урахуванням їх бажань за таким фахом: фортепіано, скрипка, віолончель, баян, акордеон, гітара, труба, кларнет, сопілка, саксофон, ксилофон, вокальний спів.

 

Організаційна структура та контакти музичної школи №4

 

Завідуючі відділи музичної школи №4

Статут музичної школи №4