Культурна версія

 «З днем народження, Житомире!» – саме під таким гаслом сьогодні, 15 вересня, було реалізовано проект «Культурна версія».

За роки проведення фестиваль  став чи не найулюбленішою  подією серед мешканців та гостей Житомира, адже вирізняється своєю мистецькою харизмою.

Цьогоріч захід перемістили до основної історичної та шанованої житомирянами вулиці – Михайлівської.

Артисти театру  живих скульптур,  вуличні музиканти, театр на ходулях створили цього дня на головній пішохідній вулиці Житомира  справжню святкову атмосферу. Яскраві враження також містянам подарувало барабанне шоу від DrumArt Show.

А вже ввечері, в рамках культурно мистецького свята, поринути у неповторний і чарівний світ мелодій  житомирянам запропонував  відомий  піаніст та композитор  Євген Хмара. Концерт фіналіста шоу «Україна має талант – 4»проходив під відкритим небом (Переглянути онлайн-трансляцію концерту можна ТУТ).

Свій перший твір Євген написав ще в 7-річному віці, а зараз він володар Голлівудської премії імпровізаторів, престижного Міжнародного статусу YamahaArtist. Музика композитора звучить як саундтрек до Голлівудського фільму. За усі досягнення його вже величають «український Моцарт».

Коли за фортепіано сідає Євген Хмара, встояти проти чарівного полону музики просто неможливо. Переконатися в цьому змогли і житомиряни.