КЗ “Палац культури”

«Палац культури» – комунальний заклад клубного типу, який спрямовує  свою діяльність на задоволення дозвілевих потреб населення, підвищення культурного рівня громадян та гостей міста, розвиток та збереження національної культури, популяризацію провідних жанрів мистецтва, втілення на практиці форм соціально-культурної діяльності.

Перелік платних послуг, які можуть надаватися КЗ « Палац культури»

  1. Проведення вистав, театральних та музичних постановок, спектаклів, інших постановок, виступи артистичних груп, оркестру та окремих артистів.
  2. Проведення концертів, розважально-ігрових програм.
  3. Розроблення сценаріїв, постановочна робота і проведення заходів за заявками підприємств, установ та організацій.
  4. Організація діяльності клубів за інтересами(технічних, колекційних, спортивно-оздоровчих).
  5. Проведення спектаклів і концертів художньої самодіяльності.
  6. Проведення театралізованих свят, фестивалів, конкурсів, обрядових заходів.
  7. Надання послуг з організації та проведення культурно-масових заходів, майстер-класів, концертів, фестивалів, виставок і вистав.
  8. Надання в тимчасове використання приміщень Палацу культури, концертної зали , звукопідсилюючої апаратури, освітлювальної техніки, апаратів сценічних ефектів коли це не перешкоджає провадженню закладом діяльності у сфері культури.
  9. Прокат музичних інструментів, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту.
  10. Виготовлення фонограм концертів і спектаклів, копій звукозапису музичних творів з фонотеки.

Адреса: м. Житомир, вулиця С. Ріхтера, 12/5.

Контактні.телефони: 

Директор: 37-47-61;

Заступники директора: 22-12-24.

Історія

Житомирський міський Будинок культури було відкрито відповідно до рішення Виконавчого комітету Житомирської обласної ради депутатів трудящих від 5 вересня 1966 року за № 476 в приміщенні колишнього обласного музично-драматичного театру, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Пушкінська 26. Створено його було з метою організації дозвілля різних груп населення, розвитку культури та самодіяльного мистецтва міста.

Діяльність Будинку культури фінансувалась з міського бюджету.Сьогодні у цій будівлі розташована Житомирська обласна філармонія. У 1980 роках Житомирський міський Будинок культури був розташований на вулиці Михайлівський, у сучасному приміщенні Театру ляльок.

З 1993 року по 2007 рік Будинок культури знаходився за адресою:

м. Житомир, вул. С. Ріхтера, буд. 12/5.

У 2004 році Будинок культури став закладом культури з комунальною формою власності. Його засновником була Житомирська міська рада.

Рішенням Житомирської міської ради від 13.02.2007 року № 177 була припинена діяльність КЗ „Будинок культури” та ліквідовано цей заклад. А у квітні 2007 року на базі КЗ «Будинок культури» рішенням Житомирської міської ради від 13.02.2007 №177 було створено комунальний заклад «Палац культури». Його штат по відношенні до попереднього закладу значно розширився і тепер налічував 65 одиниць.

Сьогодні багато міських свят та урочистих заходів відбуваються за участю працівників та творчих колективів КЗ «Палацу культури». Вони презентують своє мистецтво не лише у концертних залах, а й при різних погодних умовах  на вулицях і площах Житомира, у скверах та парках міста. Чи не говорить це про справжню відданість цих людей своїй справі, про справжню любов до мистецтва?

На сьогоднішній  день декілька колективів Палацу культури мають високе звання «народний аматорський»:

Метою діяльності є: підвищення культурного рівня громадян міста, розвиток та збереження національної культури, популяризацію провідних жанрів мистецтва, втілення на практиці форм соціально-культурної діяльності; надання платних послуг організаціям та населенню: проведення урочистих заходів, концертів, виставок тощо, технічне забезпечення заходів, створення сценаріїв, проведення корпоративів.

Палац культури в своїй структурі має дві філії:
Дім Української культури

Адреса: м. Житомир, вулиця В. Бердичівська  61/18.

Контактні.телефони: 096 908 0870

У Палаці культури можна замовити послуги професійних ведучих. Можна відвідувати заняття в народних аматорських художніх колективах, у хобі класах з хореографії.  Замовити ігрові програми для дорослих і дітей, та взяти костюми напрокат.

25 листопада 2016 року Палац культури відсвяткував свій 50-річний ювілей.  До цієї дати колектив підготувався з підтвердженнями  того, що цей комунальний заклад не втратив свої позиції, а розвиває свій творчий потенціал, виходить на новий  рівень у соціально-культурному житті міста.

 Структура КЗ “Палац культури”

Адміністративний склад КЗ “Палац культури”

Контактні дані КЗ “Палац культури”

Посада

П.І.Б

№ кабінету

Телефон

Директор

Наталя Чісліна

5

(0412) 47 22 61

Заступник директора з культурно-масової роботи

Маркеєва Наталія Василівна

9

(0412) 47 22 61

Заступник директора з адміністративно-господарських питань

Марчук Олександр Васильович

9

(0412) 47 22 61

Головний Режисер

Хмельницький Володимир Анатолійович

12

(0412) 47 22 61

Завідуюча відділом по основих видах діяльності

Шевченко Юлія Анатоліївна

1

(0412) 46 46 03

Керівники колективів, студій, любительських обєднань

Кругляк Л.В.

Андрощук А.С.

Ковальчук А.Л.

Хомяк Р.П.

Черняєва Т.А.

Навольнєва А.

1

8

8

10

11

12

(0412) 46 46 03

Завідуюча філією «Соколова гора»

Перегуда Людмила Антонівна

м.Житомир вул.Вільський шлях, 265

 (0412) 46 46 03

Головний бухгалтер

Діденко Жанна Леонідівна

4

(0412) 46 46 03

Статут КЗ “Палац культури”