Прес-конференція в Домі української культури «Моє дитинство»

 9 жовтня о 12:00 годині в Домі української культури (вул. Велика Бердичівська 61/18) відбудеться прес-конференція присвячена початку прокату міжнародної трилогії «Моє дитинство» у Житомирі.

 

Учасники: режисер та автор проекту “Моє дитинство” Ірина Правило, директор “Спеціалізованого дитячого кінотеатру ім. І. Франка” КП «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської
міської ради Інна Сергійчук, голова ГО “Молодіжний активний простір” Костянтин Гусєв.

 

«Моє дитинство» — міжнародна кінотрилогія, що об’єднала ігрові короткометражні фільми зняті в Україні, Грузії та Італії. Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань “Мужицький ангел” Степана Васильченка, “Кров” Нодара Думбадзе та “Мій університет” Ніно Палумбо. Разом вони творять кінотриптих, присвячений Хлопчику в різні вікові періоди. 

 

Це унікальний незалежний кінопроект, в рамках якого було організовано й успішно завершено дві компанії спільнокошту. В Україні трилогію вже побачили в Києві, Львові, Червонограді, Чернігові, Сумах, Миргороді, Дніпрі, Луцьку та Маріуполі. Також трилогію демонстрували в Італії, Грузії, Німеччині, Польщі, Канаді, США, Ізраїлі. В Житомирі об’єднаний фільм побачать вперше.

 

Проект отримав ряд нагород, серед яких: Золота медаль Національної академії мистецтв України, Орден честі Президента Грузії, Спеціальний диплом 41-го МКФ «Молодість», Золота Медаль Президента Республіки Італія Джорджіо Наполітано “За внесок у розвиток кіномистецтва”, гран-прі Одеського міжнародного дитячого фестивалю “NEXT”

 

11 жовтня о 17:00 у кінотеатрі ім. Івана Франка відбудеться велика презентація кінопроекту за участю авторів.