Управління культури Житомирської міської ради оголошує формування конкурсної комісії з Конкурсу з надання фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства

З метою створення сприятливих передумов для розвитку творчих особистостей членів молодіжних громадських організацій, надання їм фінансової підтримки на реалізацію суспільних завдань, управління культури Житомирської міської ради оголошує формування конкурсної комісії.

Заяви приймаються в письмовому вигляді до 29.10.2019 року за адресою: вул. Велика Бердичівська, 61/18, м. Житомир, 10002, тел. 0412-43-79-77.

В заяві має бути:

– Прізвище, ім’я, по батькові кандидата в члени конкурсної комісії;

– Місце роботи, посада кандидата в члени конкурсної комісії;

– Найменування організації, яку представляє кандидат в члени конкурсної комісії із зазначенням коду згідно з ЄДРПОУ (крім членів конкурсної комісії, які є представниками організатора Конкурсу)

Кандидат має ознайомитися з Положенням конкурсу (особливо розділ 4) за посиланням. http://kultura.zt.ua/konkurs-gromadskikh-organizaciy/

Членом конкурсної комісії не може бути особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником організації, яка подає конкурсну пропозицію.

Нагадуємо, що Конкурс з надання фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, це можливість громадськім організаціям отримати фінансування на реалізацію своїх креативних ідей та творчих здобутків.

Зразок заяви додається