Вакансія директора КЗ “Палац культури” Житомирської міської ради

Управління культури Житомирської міської ради оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до управління  культури Житомирської міської ради (м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 61/18):

  1. заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  2. автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  3. копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  4. два рекомендаційні листи довільної форми;
  5. мотиваційний лист довільної форми;
  6. проекти програм розвитку комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради на 1 та 5 років.

Термін проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів з моменту оголошення про проведення даного конкурсу на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради, сайті управління культури Житомирської міської ради.

Дата оголошення та початку приймання документів 29 жовтня 2018 року.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу, дати щодо проведення конкурсу надаються управлінням культури Житомирської міської ради за адресою: вул. Велика Бердичівська, 61/18 та розміщуються одночасно з оголошенням.

Телефон для довідок: 43-78-99.

Додаткова інфомація:
Про оплату праці 

Матеріально – технічна база 

Згода на обробку персональних даних

Зразок заяви  

Акт фінансової діяльності 

Звіт про фін. результати