Випуск Мистецької лабораторії “Школа соціально-культурного менеджменту “

          19 березня 2019 року управління культури міської ради випустило перших ластівок Мистецької лабораторії “Школа соціально-культурного менеджменту “! Вони закінчили був освітній курс, спрямований на підвищення обізнаності молоді міста у сфері культурного маркетингу та менеджменту на прикладі управління культури міської ради та закладів культури міста.

          Слухачі впродовж трьох місяців могли дізнатися “з середини” про роботу шкіл естетичного виховання, парку та кінотеатрів, палацу культури та бібліотек. Ми спробували і нам здається, що все вдалося! Для наступної  мистецької лабораторії обов’язково врахуються усі побажання та пропозиції перших випусників і будемо рухатися вперед!!! За ці три місяці ми стали з вами уже колегами, друзями і однією командою!

          Дякуюємо за вашу не байдужість і творчий запал! Особлива подяка: керівникам закладів культури міста Ларисі Харчук, Інні СергійчукИгорю Леонченко, Броніславі Глібко, Наталії Маркеєвій, Наталії Чісліній, Людмилі Кочевенко, Ганні Щастній, Ірині Дячук, Крістіні Малишевій, Надії Шидловській, Андрію Шелестюку за цікаві лекції і відданість своїй справі