Зустріч з новою книгою – завжди подія. 

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Радість від такої події подарував житомирянам відомий  український краєзнавець, письменник і громадський діяч, головний редактор газети культура і життя» Євген Букет. Вчора в Житомирі відбулась зустріч працівників бібліотек, громадськості з письменником, який презентував житомирянам нещодавно видану книгу В.Покотила  «Лицарі золотого тризуба» та ряд інших видань Національного газетно-журнального видавництва. Це й книги Є.Букета «Швачка – фенікс українського духу» та  «Іван Бондаренко», у яких досліджуютьсяв звитяжні події доби Коліївщини,  часописи «Українська культура», в одному з номерів якого представлені матеріали історії діяльності нашого земляка – Тараса  Бульби-Боровця.

Книга Володимира Покотила «Лицарі золотого тризуба» відзначається тим, що побудований на документальних матеріалах, піднімає досі невідомі сторінки вітчизняної історії, які висвітлюють проблеми загальнонаціонального значення.

Модератором заходу був кандидат історичних наук Геннадій Махорін, музичний супровід здійснювала талановита бандуристка Світлана Ніканорова.